Casa Canis mét goddelijk zicht

Casa Canis nadert zijn voltooing. Geen eenvoudige klus in hartje Tongeren maar onze ploeg heeft het geklaard.

Casa Canis nadert zijn voltooing. Geen eenvoudige klus in hartje Tongeren maar onze ploeg heeft het geklaard. Wie er komt te wonen krijgt op zijn minst een goddelijk zicht op de eeuwenoude basiliek. Het project, dat 31 appartementen telt, is gelegen in de Hondsstraat, een zijstraat van de Grote Markt in het oude centrum van Tongeren. Elk appartement is voorzien van een ruim terras en een ondergrondse garage.

Solliciteer bij Haex en werk mee aan mooie projecten

AMBITIE OM DE TOP TE BEREIKEN?

Bij Haex zijn we steeds op zoek naar talent met een gerichte ambitie. Vind je niet meteen wat je zoekt in onze vacatures dan mag je ook spontaan soliciteren.

Soliciteer hier